Відділ декоративно-прикладного мистецтва та технічної творчості

Образотворчий напрямок:

Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва „Мальви”.

Переможець міських та всеукраїнських виставок та конкурсів. Знайомить дітей з усіма видами образотворчого мистецтва, писанкарства, петриківського розпису.

Керівник: Наталія Харитонова.

 

  Гурток образотворчого мистецтва «Мальовничий коктейль».

Учасник районних і міських конкурсів та виставок. Навчить виконувати роботи у жанрі пейзаж, натюрморт, портрет, вітраж, монотипія.

Керівники: Ольга Машевська, Тетяна Вербовець.

 

Декоративно-прикладний напрямок:

Гурток народно-прикладного мистецтва. 

Учасник  та переможець міських та всеукраїнських конкурсів тавиставок.  Навчаєвиготовленню виробів із солоного тіста, технікам: декупаж, стрічкоплетіння, декорування.

Керівник: Євгенія Чебуніна.

Гурток креативного рукоділля.

Лауреат районних і міських конкурсів та виставок.Оволодіння техніками шиття: бісерне, лоскутне, стрічками.  (працює на базі ЦДЮТ та ЗОСШ №№ 212 )

Керівник: Наталія Тимошенко.

            Гурток „Рукоділля”.

Лауреат районних і міських конкурсів та виставок.

Навчаєвишивати, плести гачком, виготовляти вироби із стрічок.

Керівник: Лариса Давиденко.

 

Гурток „Рукодільниця”.

Виготовлення виробів із солоного тіста, народної ляльки,пошиття м’яких іграшок.

Керівник: Галина Тімірова.

 

Гурток „Сувеніри зі шкіри”

Виготовлення прикрас, поробок зі шкіри.

Керівник: Наталія Шибаршина.  (працює на базі школи270)

 

Гурток „Різьблення по дереву”.

Випилювання лобзиком, конструювання іграшок, сувенірів із дерева.  (працює на базі шкіл  №212, 270)

Керівники: Іван Жмак, Олена Жмак.

             

Гурток Початкове технічне моделювання.

Керівник: Ольга Жмак.

 

 Гурток  „Паперопластика.

Виготовлення поробок методом паперової пластики.

Керівник: Олена Немировська.

 

Гурток бісероплетіння.

Виготовлення виробів із бісеру різними техніками.Лауреат районних і міських конкурсів та виставок.

Керівник: Світлана Матвієнко.