А ми тую козацькую славу підіймемо!

12 жовтня 2021 року напередодні свята козацтва та Дня захисників та захисниць України біля першого в Києві пам’ятника Героям -добровольцям АТО, який встановлений в Деснянському районі м. Києва було проведено патріотичний захід “А ми тую козацьку славу підіймемо” за ініціативи Центру  дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва та Управління освіти Деснянського району

На заході були присутні учні загальноосвітніх шкіл району 264, 270,  251, 119, 293 та воїни-добровольці: керівник ветеранської організації “Застава”  Анатолій Соляник, член ветеранської організації, учасник АТО Святослав Жокін та  секретар Деснянської організації ветеранів АТО Тетяна Бурда.

Розпочали свято сопілкарики з народного художнього колективу інструментального ансамблю “Гармонія” (керівник Т. Платовська), які виконали Гімн України.

Організатор свята методист ЦДЮТ Євгенія Тарасенко розповіла дітям про козаків, які вірно боронили кордони нашої держави в далекі часи, та сучасних героїв – воїнів добровольців АТО, які віддано захищають Україну в наш час.

З палкими промовами до школярів звернулись і воїни-добровольці, які закликали пам’ятати тих, хто захищає мирне життя та любити і берегти Україну!

Під звуки козацького маршу діти привітали  гостей, передали їм браслети- обереги для воїнів АТО, а також поклали квіти до пам’ятника  Героям-добровольцям з вдячністю за мирне та щасливе дитинство.