Веселі канікули юних вихованців ЦДЮТ

             Канікули!🏕️🌞 Пора відпочи нку, нових вражень, емоцій та спілкування, а також можливостей повчитись новому. Саме з цією метою для своїх гуртківців протягом двох тижнів червня у Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва працював літній клуб дозвілля «Острів скарбів»🏝️.
Традиційно щороку клубні зустрічі мають певну тематику🪅🎏🎇🕊️. Цьогоріч це була творчість українського поета-гумориста Павла Глазового. Вихованці ЦДЮТ з великим задоволенням відкривали для себе яскравий світ позитиву, гострого українського слова великого митця.
          А ще педагоги ЦДЮТ мотивували дітей читати📖: кожен ранок розпочинався з читання та обговорення гуморесок, що дуже позитивно налаштовувало🌞 та покращувало настрій на весь день.
В програмі клубу різноманітні заняття: співи й танці, ігри та забави, рукоділля й ліплення, оригамі та малювання, веселі старти – нудьгувати було ніколи💃🎨🤸🧚. А на посиденьках в музеї ЦДЮТ «Хата моєї бабусі» 🏡разом з господинею пані Євгенією Тарасенко діти занурювались в історію традицій та звичаїв українського народу.
         Найкращою оцінкою роботи клубу «Острів скарбів» стали дитячі посмішки та сяючі оченята 😂🌞.
        Вдячність батьків за гарний настрій, цікаво організоване дозвілля дітей та три години ❗ вільного часу щодня 😉😆🥳, про що вони і залишили свої записи в книзі «Відгуків і пропозицій», надихає на майбутні звершення🎇🌞.