Врятуй себе, захисти інших, допоможи кожному

13 – 18 грудня 2021 року на базі “Майстерні Технічної Творчості”, підрозділу ЦДЮТ, відбувся захід «Врятуй себе, захисти інших, допоможи кожному» в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності дитини в ЦДЮТ». Заходом було охоплено 200 вихованців.
Мета заходу – привернути увагу дітей до безпеки життєдіяльності  та попередити і вберегти їх від біди,  розвивати та поглиблювати знання учнів з основ безпеки життєдіяльності, виховувати  почуття відповідальності за власне життя та життя  товаришів. Закріпити знання гуртківців з питань пожежної безпеки; сформувати  навички правильних  дій  при  пожежі; навчитися  швидко  оцінювати  небезпечні ситуації; приймати  оптимальне  рішення  щодо  їх  подолання; активізувати пізнавальну  та  творчу  діяльність  дітей;  виховувати  бережне  ставлення до власного  здоров’я та оточуючих.
З гуртківцями МТТ  проводились бесіди: «Безпека на дорозі», «Безпека в інтернеті», «Якщо на тебе напали», «Будь обережним з вогнем»; вікторини «Я – учасник дорожнього руху», «Пожежна безпека»; гра-тестування «Вогонь друг, вогонь – ворог». Діти переглядали  та обговорювали відеоматеріали,  малювали на тему «Безпека понад усе».