Збори трудового колективу

31 травня 2022 року в ЦДЮТ у онлайн форматі відбулися збори трудового колективу. На зборах було заслухано наступні питання: ухвалення колективного договору із змінами і доповненнями, кошторис профспілкової організації на 2022 рік та звіт директора ЦДЮТ Кібардіної Наталії Петрівни за 2021 -2022 н.р.
Голова профспілкового комітету Тарасенко Є.В. прозвітувала про діяльність профкому за рік та озвучила кошторис на 2022 рік.
До колективного договору внесено зміни щодо преміювання, надання додаткових відпусток працівникам закладу. Сам договір одноголосно затверджено.
Директор ЦДЮТ Наталія Петрівна прозвітувала про роботу закладу за 2021-2022 н.р., детально розповіла про реалізацію завдань року, роботу педколективу, якісний склад працівників, атестацію та підвищення кваліфікації педпрацівників, кількість вихованців та участь у заходах районного, міського та міжнародного рівня, матеріальне забезпечення роботи закладу.
Найбільшими досягненнями колективу за 2021-2022 н.р. стали відкриття Сцени на філії, реалізація І етапу проекту «Стінопис на Каштановій», перемога на Всеукраїнському рівні конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» та організація роботи закладу в умовах війни.