Мандрівки Києвом!

☀️На весняних канікулах в період з 27 по 29 березня 2023 року в #ЦДЮТ_Деснянського_району міста Києва для гуртківців були проведені онлайн мандрівки Києвом. Протягом цих днів на заходах побували 128 гуртківців: з ансамблів «Слов`яночка», «Гармонія», колективів «Струмочок», «Маргаритка», «Візерунок», «Дивоколо», «Мальви», гуртків «Оригамі», гімнастики та школярі з закладу освіти № 129.
Методистом Тарасенко Є.В. була створена цікава заочна мандрівка столицею, яка називалась «Мій Київ». Цей захід був створений в рамках районної екскурсійно-краєзнавчої школи «Я – киянин».
Метою цього заходу було доповнити загальну національно-патріотичну програму для підростаючого покоління. Виховання любові до своєї малої Батьківщини, тобто місця, де ти народився, живеш, навчаєшся, до нашого рідного Києва.
Дві тематичні мандрівки супроводжувалися 🎥слайд-показом цікавих місць, пам`ятників, історичних споруд. Зорове сприйняття супроводжувалось цікавими розповідями. А родзинкою були міні вікторини за темою показу. Як нагороду, діти отримували листівки про наш Київ.
Одна з мандрівок, для найменших, стосувалося стародавнього Києва та пов`язаних з ним казок, а інша, для більш дорослих, пролягала Печерськими кручами.
Ці мандрівки дали можливість дітям розширити свої знання про рідне місто, зацікавили їх можливістю подивитись те, чого вони ще не бачили в Києві, та більше дізнатися про вже знайомі пам`ятки та історичні місця.