У Деснянському районі тривають інтелектуальні змагання

          Ще не встигли вщухнути пристрасті після змагань старшокласників  в “Інтелект-турнірі”, а у Деснянському районі знову вирували емоції на зустрічі молодших за віком, але непоступливих за ерудицією юніорів.
          Районна пізнавально-розважальна гра «Юніор» для учнів середніх класів, яку щорічно проводить Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва, цьогоріч зібрала 10 команд: ЗСО № 39, 202, 212, 238, 263, 270, 276, 277, 293 та гімназії “Троєщина”.
          На учасників чекало випробування у 6 різних конкурсах, серед яких традиційна фото- та музична вікторини, вікторина до 30-річчя Незалежності України, бліц та багато чого несподіваного!
          Приємним сюрпризом став візит Олександра Адаменка – куратора та ведучого міського змагання “Юніор”. Олександр відмітив Деснянський район, як один з найактивніших учасників міських інтелектуальних турнірів. Це приємно! 
          Вітаємо переможців відбіркового туру і щиро зичимо успіхів у фіналі командам-переможницям:
   1 місце (48 балів)  – гімназія “Троєщина”;
   2 місце (44 бали)   – гімназія №39; 
   3 місце (43,5 балів) – ЗЗСО № 202.
          Також у фінал запрошена команда ЗСО № 263, як переможець міського “Юніора – 2020”.
          Традиційно дякуємо усім причетним до проведення гри. Колеги, ваша любов до справи та відкриті до дітей серця – запорука щасливого дитинства!
          Деснянські юніори, хай щастить!