І знову разом!!

                 10 березня 2023 року в приміщенні Київського пансіонату ветеранів праці своїми виступами присутніх порадували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва.
Свято приурочено весні, красі, любові та поезі Тараса Григоровича Шевченка.
               Вихованки народного художнього колективу дівочого танцювального ансамблю «Слов’яночка» (керівник Андрій Шелудько) виконали ніжний «Ліричний», енергійний «Гуцульський», а солістка ансамблю Мілана Нікітас вразила своєю «Українською полькою».
              У виконанні вокального ансамблю народного співу «Десняночка» (керівник Вікторія Мякота) пролунали запальні та ліричні пісні. Дівчата старшої групи заспівали дві ліричні композиції: «Зачарована Десна» та акапельно виконали «Чорноморець». У глядачів були помітні сльози на очах. А запальні «Ой, у полі криниченька» та «Наша Баба» звеселили серця присутніх ветеранів праці.
І молодші не відставали. В їхньому виконанні прозвучали «Веснянка» та «За городом качки пливуть».
              У фіналі потужно прозвучала від цього ансамблю «Ой, у лузі червона калина».
Також гостей радували і сопілкарі. Народний художній колектив інструментальний ансамбль «Гармонія» (керівник Тетяна Платовська) представили творчість Тараса Шевченка. У їхньому виконанні глядачі почули: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої», «Зоре моя вечірня» та «Зацвіла в долині».
            Концерт пройшов на одному диханні. Діти та глядачі задоволені.
А співробітники пансіонату теж не залишились байдужими, підготували нашим вихованцям солодощі.
          Дякуємо за багаторічну співпрацю.
         Ми ще не одноразово зустрінемось у цьому закладі.