06.11.2019р. Інтелект турнір-2019

Найсвітліші голови Деснянського району зібрались 6 листопада 2019 року у ЗСШ № 202. Ні, мова не про фестиваль блондинів! А про районну розважально-пізнавальну гру “Інтелект турнір”. Гру, яку організовує Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва, та яка вже 10 рік поспіль змушує здригатися стіни актових залів шкіл під напругою командних мозкових штурмів.
Цього року на турнір завітали команди: навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови» – гімназія №39 імені Богдана Хмельницького; спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук; спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №247 з поглибленим вивченням іноземних мов; спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики; школи І-ІІІ ступенів №263 імені Євгена Коновальця; шкіл І-ІІІ ступенів №119, 218, 306.
Командам довелося запекло змагатися в обізнаності різних сфер життя та науки. Згадали українських видатних діячів, пройшлися цікавими місцями столиці, не забули й про джерела інтелекту – народну мудріть та ази математики, фізики, української літератури, історії, географії.
Наші діти щоразу дивують не тільки своїм кругозором, а ще й позитивом, згуртованістю, культурою спілкування. За це окрема подяка кураторам, які організовують команди для участі.
Місця розподілились таким чином:
І місце – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики;
ІІ місце – школи І-ІІІ ступенів №306 та 218;
ІІІ місце – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук та школа І-ІІІ ступенів №263 імені Євгена Коновальця.
Ці команди продовжать змагання на міському рівні. І ми докладемо всіх зусиль для підтримки наших деснянців та їх прямого шляху до перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.