08.02.2018. Ігри з минулого – веселі ігри!

08 лютого 2018 року відбувся фінал конкурсно-розважальної програми «Гра скликає друзів», який традиційно проводиться в Деснянському районі Управлінням освіти та Центром дитячої та юнацької творчості. Цьогорічною темою стали «Ігри з минулого». Молоді ігротехніки проявили себе, як справжні актори – яскраві, енергійні, захопливі хлопці та дівчата перевтілювалися у різноманітні ролі та образи; танцювали та підспівували під відомі хіти минулих років, брали активну участь в іграх своїх команд-суперників: стрибали через резиночку, грали в слова, в рибалку та рибку, мисливців та качок, втікали від смішної «Баби-Куці».
Журі також довелося наполегливо попрацювати та обрати переможців по багатьом критеріям: режисура номеру; підбір театралізованих персонажів,через які розкрито обрану тему; оригінальний реквізит, уміння з ним працювати; різноманітність ігрового матеріалу; художнє та музичне оформлення ігрової програми тощо.
За підсумками місця розподілились таким чином:
Переможці в номінації “Симпатія журі” – стала команда школи І-ІІІ ступенів №119;
“Найдружелюбнішою командою” – обрали школу І-ІІІ ступенів № 213;
Перемогу в номінації “Найкраща ведуча” конкурсу отримала Завгородня Євгенія учасниця команди спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №250;
Призові місця отримали команди:
ІІІ місце – школа І-ІІІ ступенів №212
ІІ місце – школа І-ІІІ ступенів № 213;
І місце – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №250.
Команди – переможниці нагороджені грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.
Окремо, висловлюємо подяку адміністрації школи І-ІІІ ступенів №212 за гостинність та надання приміщення для проведення заходу.

DSC_8191 DSC_8230 DSC_8248 DSC_8258 DSC_8309 DSC_8317 DSC_8338 DSC_8373 DSC_8385

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.