09.09.2015 р. Святкування 20-річчя з дня створення філії ЦДЮТ.

У 2015 році філія Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва святкує 20-річчя з дня створення. 09 вересня 2015 року на філії ЦДЮТ відбувся День відкритих дверей.
На свято до вихованців ЦДЮТ завітали учні навчальних закладів району, батьки, а також поважні гості: заступник голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Ганна Вікторівна, заступник тимчасово виконуючого обов’язки голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Алексеєнко Ірина Миколаївна, начальник Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Постолюк Тамара Казимирівна.
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Ганна Вікторівна привітала вихованців і батьків з початком навчального року, побажала творчих злетів і перемог, а також подарувала подарунки.
За 20 років вихованцями філії ЦДЮТ було багато мешканців Деснянського району, які, ставши дорослими, сьогодні приводять до гуртків своїх дітей. Зараз на філії ЦДЮТ працює 48 педагогів, займається близько 1800 вихованців віком від 4 до 21 року у гуртках за напрямами:
• художньо-естетичне мистецтво
• декоративно-ужиткове мистецтво
• спортивно-оздоровча діяльність
• гуманітарному
• науково-технічної творчості.
Гуртки та колективи філії носять почесні звання: «Народний художній колектив» – вокальна студія «Елегія», спортивно-хореографічний колектив «Серпантин», ансамбль танцю «Росинка»; «Зразковий художній колектив» – студія танцю «Каприз», ансамбль танцю «Радосинь».
Творчі колективи філії ЦДЮТ за 2014-2015 навчальний рік стали учасниками та переможцями Всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів.
У свій день народження вихованці творчих колективів та гуртків філії подарували усім присутнім яскравий святковий концерт та виставку робіт гуртків відділу декоративно-ужиткового мистецтва.

DSC_8344DSC_8440DSC_8407DSC_8400DSC_8395DSC_8356DSC_8325DSC_8321DSC_8295

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.