10 -14.12.15 р. Народний художній колектив дівочий танцювальний ансамбль «Слов’яночка» на Міжнародному Різдвяному фестивалі «Адвента».

10 -14 грудня 2015 року народний художній колектив дівочий танцювальний ансамбль «Слов’яночка» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району відвідав Міжнародний Різдвяний фестиваль «Адвента», що традиційно проходить у місті Шарошпатак в Угорщині.
Вихованці ансамблю достойно представили Україну на фестивалі. Танцювальна композиція «Білий сон» відкрила концертну програму заходу. «Український святковий» у зимовому варіанті подарувала угорцям старша група ансамблю, а найменші його представники зірвали бурні аплодисменти ще на початку виступу танцювальної картинки «Новорічні пригоди».
Велика професійна сцена місцевого будинку культури, прикрашена Різдвяною ялинкою, розповідь ведучого про різдвяні дива надавали казковості святковому зимовому дійству. Глядачі сприймали виступи «Слов’яночки» дуже тепло та дружньо. Аплодисменти довго супроводжували українських виконавців після виступів.
Крім фестивальних виступів вихованки ансамблю традиційно відвідали екскурсії, побували у різних куточках передріздвяної Угорщини і Словаччини, а також у передріздвяному місті Лева. Під час екскурсій діти та батьки познайомилися з історією європейських міст Мішкольц , Сентендре, Будапешт, Шарошпатак, Кошіце, а також дізналися про різні європейські традиції святкування Різдва.
Додому всі повернулися з гарним передноворічним настроєм та незабутніми яскравими враженнями.

20151211_143841DSC00576DSC03774

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.