11.01.2016 р. Зимові канікули у Центрі дитячої та юнацької творчості.

Під час зимових канікул у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувалося багато цікавого.
У виставковій залі Центру пройшли тематичні заходи для гуртківців та школярів району «Різдвяну зірку янголи несуть».

09 січня 2016 року вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Мальовничий коктейль» відвідали виставку вертепів «Від Миколая до Стрітення» у державному музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, що на території Києво-Печерської лаври.

З 04 січня по 08 січня 2016 року ансамбль спортивно-естрадного танцю «Велика перерва» брав участь у Всеукраїнському фестивалі «Країна зірок» м.Мукачево. Вихованці колективу не лише виступили на конкурсі, виборовши І місце у старшій віковій категорії в номінації «сучасний танець» та два ІІ місця у середній та змішаній категорії, а й чудово відпочили.

З 03.01 по 16.01.2016 року народний художній колектив Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району вокальна студія «Елегія» брала участь у міжнародному фестивалі “Різдвяні вечори в Лапландії”, Фінляндія, м. Леві.
Вихованки студії побували за полярним колом та перенеслись у справжню зимову казку. Стільки снігу вони, мабуть, бачили вперше. Колоритне фінське містечко подарувало зимові розваги: катання на лижах фантастичними зимовими трасами та на санчатах по веселих засніжених гірках.
Незабутнім стало відвідання Санта парку, де мешкає справжній Санта, а у фінів – Йоулупуккі. Дівчатка розважались, катались на чарівному поїзді, бавились з північними оленями, відвідали крижане селище. А головне – поспілкувались із справжнім фінським Дідусем Морозом та загадали найпотаємніші свої бажання, які безперечно збудуться.
У день концертних виступів дівчата з «Елегії» просто зірвали шквал аплодисментів. Цей день організатори фестивалю назвали Днем України.
Вражень від зимової казки у дітей залишиться надовго!

1 янгол2 янгол3 вертеп4 вертеп5 большая перемена6 большая перемена7 большая перемена8 елегія9 елегія10 елегія11 елегія12 елегія13 елегія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.