11.02.16р. Акція “1000 журавликів” у рамках україно-японського проекту “Мир на крилах” в ЦДЮТ.

11 лютого 2016 року у Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району відбувся майстер-клас з виготовлення паперових журавликів в рамках акції “1000 журавликів”. Під час цього майстер-класу завідуюча відділу декоративно-ужиткового мистецтва Татарова Тамара Олександрівна розповіла про священну для японців птаху – символ удачі, благополуччя і надії – журавля. Тамара Олександрівна познайомила учасників майстер-класу з легендою, згідно з якою людина, яка склала 1000 журавликів з паперу, може загадати бажання, яке обов’язково здійсниться. Вважається, що так можна здолати навіть важку хворобу.
З цим віруванням пов’язана розповідь про Садако Сасакі – дівчинку з Хіросіми, яка пережила атомне бомбардування 1945 року (на той момент їй було 4 роки), а в 14 років померла від променевої хвороби. Садако складала паперові журавлики, вірячи, що зможе одужати, але встигла зробити тільки 644.
Сьогодні весь світ об’єднався в ініціативі “Паперові журавлики для Японії”, в рамках якої тисячі людей з різних країн роблять паперових журавликів, щоб підтримати Японію.
Лідери учнівського самоврядування навчилися виготовляти журавликів та разом із шкільними радами зможуть залучити до акції якнайбільше учнів навчальних закладів Деснянського району.

1 2 3 4 5 6

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.