11.04.2019р. Дюймовочка – 2019.

11 квітня 2019 року відбувся фінал районного екологічного конкурсу «Дюймовочка – 2019», організатором якого є Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району. У півфіналі конкурсу брали участь 9 конкурсанток з навчальних закладів № 218,202, 313, 322, 278, 119.
Яскраві костюми, присвячені року Китаю в Україні та виготовлені з використаних матеріалів, були зроблені з вишуканим смаком і фантазією. Чудове дійство доповнили дитячі таланти та здібності. Глядачі побачили вокальні, спортивні, хореографічні композиції у виконанні конкурсанток і навіть почули прем’єру авторської пісні. Хочеться відзначити активність та високий рівень учасниць конкурсу, подякувати за допомогу в підготовці дівчат педагогам і батькам.
Приємним сюрпризом став виступ народного художнього колективу спортивно-хореографічного ансамблю «Серпантин» Центру дитячої та юнацької творчості, який займається на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій №313, в актовому залі якої і відбулося свято. Конкурс створив ідеальну атмосферу для взаєморозуміння та творчого натхнення усіх присутніх, об’єднав батьків, дітей та педагогів в єдиному творчому прояві, де головне – збереження нашого природного довкілля.
За підсумками журі нагороди вибороли:
І місце – Олексенко Ірина, школа І-ІІІ ступенів № 119;
ІІ місце – Дударьон Аліса, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням природничо-математичних наук №202;
ІІІ місце – Пономарьова Діана, спеціалізована школа І ступеня № 322.
Титул «Артистичність» – Бондарь Софія, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням природничо-математичних наук №202;
Титул «Чарівність» – Власюк Альбіна, школа І-ІІІ ступенів № 119;

Титул «Посмішка» – Мирослава Товстоніжко, школа I-III ступенів № 218.
Учасниці конкурсу були нагороджені грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, а також грамотами, медалями, кубками та подарунками від Центру дитячої та юнацької творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.