14.12.2017р.Карнавал дитячої моди у стилі українських вечорниць.

14 грудня 2017 року пройшов традиційний районний екологічний конкурс «Карнавал дитячої моди» для дітей середнього та старшого шкільного віку, організаторами якого є Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району.
Ціннісне спрямування конкурсу полягає в усвідомленні та бережному ставленні до навколишнього середовища, природних ресурсів та їх економії.
Цьогорічна тема конкурсу – «Українські вечорниці». Учасники повинні були представити екологічну проблему, пов’язану з матеріалами, які були використані в створенні костюму та аксесуарів, розповісти, до яких активних дій їх це спонукало.
Журі конкурсу оцінювало розуміння екологічних проблем довкілля, пов`язаних із використанням чи переробкою конкретного матеріалу, застосованого для створення костюму, дотримання теми конкурсу, оригінальність і творчість у створенні костюму.
Призові місця посіли такі освітні заклади: школа І-ІІІ ступенів №218, школа І-ІІІ ступенів №313, школа І-ІІІ ступенів №119 та Економіко -правовий ліцей ІІ-ІІІ ступенів.
Родзинкою свята став виступ культорганізатора Центру Пруденко Дарини та народного художнього колективу спортивно-хореографічного ансамблю «Серпантин» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва.

DSC_6938 DSC_6979 DSC_7013 DSC_7018 DSC_7023 DSC_7043 DSC_7050 DSC_7084 DSC_7133

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.