14-15.12.2019р.Переможні вихідні!

14 та 15 грудня 2019 року для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва пройшли дуже насичено та плідно. В місті Києві відбулися декілька фестивалів та конкурсів, в яких наші колективи здобули перемогу.
Народний художній колектив вокальна студія«Елегія» (керівники: Наталія Шилова, Оксана Дружинська, хореограф Оксана Котолуп) виборов у півфіналі V Міського фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Сузір’я талантів в «Україні!» диплом І місце у середній віковій категорії з номером «До-ре-мі» та диплом І місце у старшій віковій категорії з номером «Ой, ходить сон» та пройшов у фінал.
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Маргаритка» (керівник Олена Ярощук) здобув диплом І місце у 20 ювілейному Міжнародному конкурсі-фестивалі «Профест».
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Радосинь» (керівник Валентина Гаркавенко) здобув диплом І місце у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник» у номінації «дитяча хореографія», вікова категорія малюки з номером «Веселий потяг».
Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль «Гармонія» (керівник Тетяна Платовська) здобув декілька дипломів у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Сяйво Первоцвітів»: диплом ІІ місце у номінації «інструментальне мистецтво», вікова категорія молодша змішана;диплом ІІ місце Анжеліна Дзендзелевська у номінації «інструментальне мистецтво» (фортепіано), вікова категорія І; диплом ІІ місце Євген Чеславський у номінації «інструментальне мистецтво» (сопілка), вікова категорія ІІ.
Цими вихідними у місті Чернігові пройшов XV Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Різдвяні зустрічі – 2019!», в якому брав участь танцювальний ансамбль «Vізеруноk» (керівник Вікторія Васильєва). І тут ми здобули перемоги: диплом Гран-прі «Золотий призер»; диплом І місце в номінації «сучасна хореографія» номер «Тримай»; диплом І місце в номінації «естрадний танець» номер «Хаш-Хаш».
Вітаємо колективи з гарними результатами. Успіхів та натхнення у подальших виступах на фестивалях та конкурсах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.