14 та 15. 11. 2014 р. Фестиваль “Перлини мистецтва”.

14 та 15 листопада 2014 року вихованки народних художніх колективів Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району дівочого танцювального ансамблю «Слов`яночка» та вокальної студії «Елегія» брали участь у II Міжнародному фестивалі-конкурсі “Перлини мистецтва” , що проходив у місті Львові. Юні артисти представили номери у різних формах: ансамбль, малі форми, соло та на високому рівні презентували свою майстерність, отримавши високі оцінки членів компетентного журі.
Участь у фестивалі – це насамперед подорож, а усі діти люблять подорожувати. Львів зачарував вихованців ЦДЮТ своєю архітектурою, історією, пам`ятками, а також…величезною кількістю шоколадних майстерень.
Крім чудових вражень вихованки вокальної студії «Елегія» привезли дві премії лауреатів І ступеню та премію ІІ ступеню (соло), вихованки дівочого танцювального ансамблю «Слов`яночка» привезли премії лауреатів ІІІ та ІІ ступеню, три премії лауреатів І ступеню, а також «Гран-прі» та приз у розмірі три тисячі гривень.
Вітаємо усіх учасників фестивалю, а також Центр дитячої та юнацької творчості з перемогою, яка стала чудовим дарунком до дня позашкільника! Зичимо усім творчості на нових злетів!

016 011 012 013 017

 

 

003

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.