15.11.2018р. Студія образотворчого мистецтва «Мальви» ЦДЮТ підтверджує почесне звання «Зразковий художній колектив».

15 листопада 2018 року у виставковій залі Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району відбулося відкриття звітної виставки дитячих робіт зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Мальви» (керівник – Наталія Харитонова).
Юні художники представили більше 100 робіт на розгляд міської комісії щодо підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив».
Творчий доробок студії «Мальви» вражає розмаїтістю як за тематикою, так і художнім спрямуванням. Відкрила виставку завідуюча відділом декоративно-ужиткового мистецтва Тамара Татарова. На заході були присутні начальник відділу позашкільної освіти та виховання Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації Тетяна Кулаківська, адміністрація закладу, завідувачі відділами, методисти, керівники гуртків ЦДЮТ.
Захід пройшов у піднесеній творчій атмосфері. Члени комісії переглянули та високо оцінили роботи вихованців студії, виконані у різних жанрах образотворчого (живопис, графіка, малюнок) та декоративно-прикладного мистецтва (писанкарство та декоративний розпис), а також висловили пропозицію підтвердити почесне звання «Зразковий художній колектив» студії образотворчого мистецтва «Мальви» та рекомендували на майбутнє отримати звання «Народний художній колектив» .
Виставка дитячих робіт триватиме до 17 грудня 2018 року у виставковій залі ЦДЮТ Деснянського району міста Києва (вул. Шолом-Алейхема, 15-а).

sdr

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.