16.01.2018р. Міське методичне об’єднання «Методика і організація роботи в «Майстерні технічної творчості».

16 січня 2019 року педагогічними працівниками відділу науково-технічної творчості ЦДЮТ Деснянського району міста Києва вдруге було організовано і проведено міське методичне об’єднання «Методика і організація роботи в «Майстерні технічної творчості» для педагогів та методистів закладів позашкільної освіти столиці, які проходять курси підвищення кваліфікації в Київському університеті ім. Б. Грінченка.
Гості «МТТ» вирушили на екскурсію закладом, яку провела завідувач відділом Олена Мілютіна. Вона розповіла про реалізацію громадського проекту «Майстерня технічної творчості», автором якого є депутат Київради Вадим Онуфрійчук та педагоги ЦДЮТ. Всі мали змогу ознайомитись з сучасними навчальними приміщеннями гуртків «Чарівна глина», «Креативна майстерня», «Радіоелектронне конструювання», «Домашній майстер», «Робототехніка», «Авіамодельний» та їх обладнанням. На майстер-класах курсисти спробували свої сили та попрацювали в якості вихованців гуртів на ліпленні з глини, виготовленні виробів зі шкіри, змаганнях роботів «Сумо».
Захід відбувся з метою ознайомлення і обміну досвідом організації роботи гуртків науково-технічного напряму. Загалом всі отримали позитивні емоції та приємне плідне спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.