16.02.2020р. Деснянська весна.

16 лютого 2020 року Деснянський район першим відкрив відбірковий тур ІІ (міського) етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»потужним концертом «Деснянська весна», в якому брали участь художні колективи ЦДЮТ та навчальних закладів району: спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №320, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23, школи І-ІІІ ступенів №147, НВК №293. Розпочинати творчий марафон завжди складно та відповідально.
Двадцять дев’ять номерів, серед яких сучасні та народні хореографічні, вокальні та циркові постановки, вражали потужною енергетикою, легкістю, вишуканістю, культурою естетики, інтелігентністю та високою виконавською школою. Неординарним учасником концерту став інтерактивний Чарівний Екран, який розважив і глядачів, і журі на початку концерту.
Також в рамках фестивалю було представлено цікаву та різнопланову виставку дитячих робіт вихованців відділів декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості ЦДЮТ. Роботи, виготовлені дитячими руками, вражали самобутністю, щирістю та особливим теплом.
Поважне журі фестивалю-конкурсу висловило своє захоплення та професійні поради. А наші діти та керівники колективів вкотре довели своїми виступами та щоденною творчою працею, що Деснянський – це потужний район.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.