16.05.2018р. «Перлинка-2018».

Наприкінці квітня 2018 року у виставковому залі Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва проходив районний конкурс – виставка юних дизайнерів «Перлинка-2018».
Загальною метою конкурсу є залучення учнів до практичної діяльності з ефективного використання вторинних ресурсів та виховання екологічної культури поводження з відходами.
Цьогорічна тема композицій із вторинних матеріалів – «Весняна мозаїка» мала на меті привернути увагу дітей, вчителів та батьків до бережного ставлення та проблем забруднення довкілля, а також розвиток творчих здібностей, фантазій та смаку.
Конкурсна експозиція була представлена двома номінаціями «Сувенір» та «Жіночі прикраси» за віковою категорією учнів 5-9 класів.
В цьому році були представлені роботи учнів СШ І-ІІІ ступенів № 147, №212, №277, №190 та гуртківців ЦДЮТ зразкового художнього колективу «Мальви», гуртка ліплення та етнодизайну «Дивоколо», гуртка «Креативне рукоділля», «Зоологічного гуртка» та «Сонячна леліточка».
Журі оцінило роботи конкурсантів та визначили переможців у номінації «Сувенір».
Грамоти районного управління освіти отримали:
І місце – Відмонд Дарина, учениця 9-В класу школи І-ІІІ ступенів № 277;
ІІ місце – Сайко Софія, учениця 4-г класу школи І-ІІІ ступенів № 277 ;
ІІ місце – Задніпрянець Поліна, вихованка зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Мальви»;
ІІІ місце – Юхненко Марія, вихованка гуртка ліплення та етнодизайну «Дивоколо»;
ІІІ місце – Мільовська Ліза, вихованка гуртка «Креативне майстерня».
А також за участь у конкурсі грамотою ЦДЮТ було нагороджено: учнів 2-Б класу школи І-ІІІ ступенів № 190 та Шкоденко Ксенію вихованку гуртка ліплення та етнодизайну «Дивоколо».
Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

IMG_8207 IMG_8208 IMG_8211 IMG_8683 IMG_8684 IMG_8685 IMG_8687

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.