17.12.2017р. Благодійна акція «Справжні дива для кожної дитини».

17 грудня в переддень Дня Святого Миколая гуртки «Майстерні Технічної Творчості» гостинно зустрічали 10 дітей з інтернатів прифронтової зони. Благодійна акція «Справжні дива для кожної дитини» організована і проведена спільними зусиллями телевізійного каналу «Прямий», проектом «Територія позитиву» та педагогами Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва.
На чолі із зірковими тренером Лавікою (Люба Юнак) команда дітей проходила казковий квест в навчальних кабінетах «Креативної майстерні», «Чарівної глини», «Домашнього майстра» та «Робототехніки».
Головна інтрига дійства розвивалась так: «Спеціальна служба Св. Миколая цілий рік готувала списки подарунків самим розумним, сміливим і добрим дітям. Але злий Професор Жуліус викрав ці дані і свято було під загрозою зриву. Повернути цю інформацію повинна Таємна охоронна служба Св. Миколая. 30 дітей, позбавлених батьківського піклування, створивши три пошуково-рятувальні загони, відправились на пошуки».
Зіркова команда Лавіки мала завдання пройти серйозні випробування та відшукати імена всіх, хто має отримати подарунки. І щоб отримати потрібні інфо-файли, діти виготовляли зі шкіри казкові чобітки, вирізали з дерева ялинки, на справжніх гончарних кругах робили глиняні глечики, здобули перемогу в битві з роботами, а на останок, заспівали переможну пісню зі своїм тренером.
Діти з величезним задоволенням, завзятістю та наполегливістю проходили випробування. Вражень вистачить надовго.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 IMG_3589 IMG_3597

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.