18.03.2019р. «Талановиті! Наполегливі! Успішні!».

16.03.2019 року вихованки гуртків відділу декоративно-ужиткового мистецтва ЦДЮТ Деснянського району міста Києва взяли участь у V Ювілейній Всеукраїнській виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», яка проходила у галереї «ART-простір СКЛО» НПУ імені М. П. Драгоманова (вул. Тургенєвська, 8/14, м. Київ).
На виставці було представлено більше 500 робіт зі всієї України у номінаціях декоративно-ужиткове мистецтво та науково-технічна творчість. Тут панувала атмосфера творчості. Євгенія Чебуніна, керівник гуртка ліплення та етнодизайну «Дивоколо», провела майстер-клас з виготовлення листівки «Весна» для дітей – учасників виставки.
Дипломи переможців отримали вихованки арт-студії «Мальовничий коктейль» Марія Семеног (керівник Машевська О. М.) за роботу «Самчиківські мотиви» та Єлізавета Кириченко (керівник Рогоза Ю. О.) за роботу «Матусина колискова». Марія Юхненко (гурток ліплення та етнодизайну «Дивоколо», керівник Чебуніна Є. О.), Катерина Мельник (гурток виготовлення сувенірів та іграшок «Ладонька», керівник Вайтюшенко Л. І.) та Вероніка Молодик (арт-студія «Мальовничий коктейль», керівник Вербовець Т. С.) отримали сертифікати.
Сертифікатами відмічені і керівники гуртків, вихованці яких взяли участь у виставц

і.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.