18.05.2019р. День сусіда та День Європи в ЦДЮТ.

У третю суботу травня в Україні відзначається День Європи, а у Києві столичною владою започатковано День сусідаУ День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. А відзначення Дня сусіда сприяє розвиткові добросусідських відносин між мешканцями нашого міста.
18.05.2019 р. у Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району відбулися два цікавих заходи.
На подвір’ї ЦДЮТ для вихованців гуртків та дітей з сусідніх будинків проведено свято «Тварини –наші сусіди по планеті». Головною метою заходу є виховання бережного ставлення до природи, любові до тварин. У ході свята відбулась презентація тварин зоологічного гуртка, вихованці розказували про особливості їх утримування та харчування. Діти принесли фотографії своїх домашніх улюбленців, розповідали про них цікаві історії. Усі учасники брали участь в цікавих іграх та вікторинах, а в кінці діти отримали смачні призи.
У колі творчої родини народного художнього колективу дівочого танцювального ансамблю «Слов’яночка» разом з дітьми, батьками, гостями відзначали перший День сусіда та День Європи. Педагоги та вихованки ансамблю підготували міні-виставку колекцій сувенірів з європейських країн,яку представляли під музику українських та європейських композиторів, а також пригощали всіх солодкими десертами, виготовленими за рецептурою різних країн. Далі розпочався благодійний ярмарок, на якому усі охочі могли придбати для себе сувеніри із Чехії, Франції, Німеччини та підтримати колишнього педагога ансамблю Ірину Борисівну.А у креативній фото-зоні могли зробити світлину на згадку. Для цього влаштували геолокацію на імпровізованій карті світу з позначеними європейськими країнами, які ансамбль відвідав протягом 2005 -2019 років.
Старші вихованки розповідалипро наших європейських сусідів, в гостях у яких ансамбль «Слов’яночка» вже побував і познайомився зі столицями деяких європейських країн, з їх історією, архітектурою, побутом.
Захід був надзвичайно цікавим та атмосферним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.