19.01.2017р. Виставка-конкурс робіт вихованців гуртків «Зимовий букет».

З 15 грудня 2016 р. по 19 січня 2017 р. у виставковому залі Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва проходила виставка-конкурс робіт вихованців гуртків «Зимовий букет», який проводиться відділом гуманітарної та екологічної роботи Центру. Гуртківцям було запропоновано створити святкові композиції для інтер’єру, які б змогли замінити традиційну новорічну красуню.
Гаслом конкурсу стали зрозумілі кожному слова: «Замість ялинки – зимовий букет». У ставленні до новорічної ялинки відтворюється ставлення до природи взагалі. Наше бажання прикрасити оселю зеленою красунею, дорого обходиться природі.
Діти перейнялися екологічними проблемами і своїми чудовими роботами показали, яким чином можна прикрасити оселі до Нового року, не використовуючи живі хвойні деревця.
Журі оцінило роботи конкурсантів і визначилося з призовими місцями:
– І місце серед індивідуальних робіт зайняла Молодик Вероніка, гурток «Ладонька» (керівник гуртка Вайтюшенко Л.І.), назва роботи «Ялинка декоративна»;
– ІІ місце – Багінська Катерина, гурток «Ма – Ко» (керівник гуртка Морарь Ю.О.), назва роботи «Чарівність»;
– ІІІ місце – Юхненко Маша, гурток «Дивоколо» (керівник гуртка Чебуніна Є. О.), назва роботи «Зима».
Серед колективних робіт місця розподілились наступним чином:
– І місце серед колективних робіт зайняв гурток «Оригамі» (керівник гуртка Кирієнко Л. М.), назва роботи: «Зимовий вернісаж»;
– ІІ місце – гурток «Креативне рукоділля» (керівник гуртка Тимошенко Н.І.), назва роботи «Ялинка»;
– ІІ місце – гурток «Мальви» (керівник гуртка Харитонова Н. В.), назва роботи «Зимовий букет».
Вітаємо всіх учасників конкурсу і бажаємо частіше і активніше долучатися до збереження хвойних насаджень! Рятуймо разом зелене життя!

P1130379P1130384P1130387

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.