19.02.2018р. До уваги батьків!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Кожен з Вас піклується про розвиток своєї дитини.
Процес виховання – складний процес, під час якого можуть відмічатися проблеми з особистісним розвитком дітей, невпевненість, тривожність, «натаскування на навчання», слабо сформовані цінності до навчання тощо. Правильне рішення – захотіти зрозуміти, що відбувається з дитиною і як їй допомогти. Адже невирішена проблема завжди стає причиною наступної.
Виховання і розвиток не має позитивного результату без знань про дитину. Саме тому у ЦДЮТ розпочато співпрацю з сервісом «Універсал-онлайн» (автор – доцент кафедри психології управління «Університету менеджменту освіти» НАПН України В.О.Киричук). Це комп’ютерна програма, яка дозволяє при опитуванні дітей, педагогів і батьків дізнатися про свою дитину більше, покращити взаємостосунки з нею. Аналіз отриманих результатів дасть можливість знайти рішення для усунення проблем, підібрати адекватні програми для особистісного розвитку. Маємо можливість прогнозувати подальший розвиток дитини, запобігати її захворюванням та накопиченню психологічних проблем. Перевагою використання сервісу є отримання необхідної інформації батьками і педагогами про проблеми та потенційні можливості дітей в онлайн-режимі за короткий проміжок часу. Таким чином ми отримуємо якісну і кількісну оцінку особистості на кожну дитину, групу дітей, установу.
Пропонуємо Вам долучитися до співпраці сервісом «Універсал-онлайн». Готовність до співпраці, зацікавленість у благополуччі своєї дитини, є єдиною умовою для її розвитку.

За деталями можна звернутися до психолога ЦДЮТ Клименок Е.Р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.