19.03.2019р. «Деснянська весна».

19 березня 2019 року відбувся концерт художніх колективів Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва в рамках І (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси» серед позашкільних та навчальних закладів міста Києва.
Концерт мав назву «Деснянська весна». На сцені Київського палацу дітей та юнацтва усілякими барвами розквітали таланти вихованців ЦДЮТ. Не маючи власної концертної зали та маючи всього декілька хвилин на репетицію, вихованці Центру все ж змогли вразити і глядачів, і вельмишановне журі та відчути себе справжніми артистами. Професійна сцена допомогла розкритися та засяяти кожному номеру вихованців Центру. Директор ЦДЮТ Наталія Кібардіна завжди в центрі творчого життя свого колективу. Сьогодні вона подарувала усім присутнім свій пісенний виступ
Журі районного етапу було просто вражене рівнем колективів віддаленого району столиці – Деснянського району. Позитивно відзначили члени журі наші перлинки – народні та зразкові художні колективи. Але і молоді ансамблі почули сьогодні похвалу на свою адресу. Особливо відмітили прекрасні костюми, рівень постановок, майстерність виконання, сценічну культуру і талант дітей.
Такий високий результат – це щоденна праця наших дітей, задум та ідеї педагогів, а також активна підтримка та допомога батьків. Величезна подяка усім батькам, які допомагають розвиватися своїм творчим колективам, педагогам, які у непростих умовах можуть так майстерно відшліфовувати дитячі таланти, а також дітям, які наполегливо ідуть до своєї мети.
Уявімо, яких результатів ми можемо досягнути, маючи власний концертний майданчик? Віримо, що мрії здійсняться!
А які ваші враження від концерту?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.