19.09.15р. Екофестиваль «Школа екології збирає друзів»

19 вересня 2015 року в ЦДЮТ презентував свою роботу відділ гуманітарної та екологічної роботи, зокрема Районна школа екології «Знай,люби, бережи природу» (відповідальна: методист Санковська І.М.). Презентація проходила у формі еко-фестивалю «Школа екології збирає друзів».
Подвір`я Центру вирувало розмаїттям екологічних ідей та цікавих конкурсів.
Учні шкіл Лісового масиву долучалися до процесу сортування макулатури, стискання пластикових пляшок, збору батарейок та пластикових кришок від КП «Київкомунсервіс».
Конкурси зі складання пазлів та прислів’їв очікували їх від екологічного клубу «Еремурус».
ВЕГО «МАМА-86» порадувало школярів призами за правильні відповіді про органічне харчування та використання миючих засобів.
Гуртківці художнього відділу ЦДЮТ – зразковий художній колектив ансамбль танцю „Маргаритка” та зразковий художній колектив інструментальний ансамбль „Гармонія” показали свою майстерність під час виконання ряду композицій.
Ековідділ НПП «Голосіївський» запросив дітей прогулятися уявною екостежкою на великій підлоговій грі.
Представник Асоціації велосипедистів Києва провів вступне заняття з тими, хто на запрошення відділу гуманітарної та екологічної роботи ЦДЮТ прийшов на свято з велосипедом.
Учасники міжнародного україно – польського науково- соціального проекту «Наукові пікніки» запропонували дітям «прооперувати» плюшевого ведмедя – видалити йому апендицит. А потім розважали розмальовками, які міняли колір.
Співробітник КП Будинок Природи провела з учнями 4-6 класів рухливу гру, яка навчала правилам неруйнівної поведінки в природі.
Вікторинні програми проводили представники лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України та бібліотеки ім. Ю.Гагаріна Деснянського р-ну міста.
Працівники ЦДЮТ подарували ряд майстер – класів і навчили всіх бажаючих вторинному використанню речей та вправам ранкової гімнастики і самомасажу.
Під час екофестивалю гостями свята та школярами було зібрано 52 кг макулатури, 9 кг батарейок, 4 кг пластикових пляшок і 3,5 кг пластикових кришечок для наступної переробки та утилізації.

DSC_8933DSC_8992DSC_9028DSC_9033DSC_9040DSC_9048DSC_9053DSC_9059DSC_9069DSC_9071DSC_9080DSC_9088DSC_9110DSC_9160

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.