20.04.2017р. «НІКИ» у скарбничку здобутків ЦДЮТ.

20 квітня 2017 року в столичному Палаці дітей та юнацтва відбувся Київський фестиваль стартапів «Class iдeя», учасниками якого стали педагогічні працівники Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва: Левкова Світлана Вікторівна, керівник зоологічного гуртка та Санковська Ірина Мечиславівна, методист відділу гуманітарної та екологічної роботи.
За результатами роботи журі конкурсу в номінації «Стартап у Природі» нагороджено стартап-рішення Левкової С.В. «Нагодуємо і прикрасимо», в якому закладена ідея використання під вертикальне і горизонтальне озеленення клумб на території ЦДЮТ із утилізованого природнім шляхом опалого листя.
В номінації «Стартап і Освіта» нагороджено стартап-рішення Санковської І.М. «Моє довкілля», основою якого є виховання екологічної культури і світобачення у школярів шляхом використання інтерактивних форм і методів навчання.
Учасники нагороджені грамотами та статуетками «Ніка».
Щиро вітаємо переможців та бажаємо завжди залишатися лідерами, не втомлюючись осягати нове, удосконалювати свої знання та здібності в шляхетній справі навчання та виховання підростаючого покоління!

DSC_0309 DSC_0313 DSC_1678

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.