22.10-30.10.2019р. Красива осінь вишиває клени…

У затишній виставковій залі ЦДЮТ Деснянського району міста Києва з 22 жовтня до 30 листопада діє виставка творчих робіт педагогів та вихованців гуртків відділу декоративно-ужиткового мистецтва «Осінній вернісаж».
Все прекрасне, що нам дарує природа – кожна барва та кожна форма – все має прихований сенс. Сенс, який важко пояснити, але можна відчути…
У кожній роботі своя історія. Наша історія про свіжість після дощу, про затишні обійми жовтневих променів, про тихе муркотіння під шелест кленів та вогники калин, що зазирають у столичні вікна.Саме так вихованці відобразили осінь у своїх роботах, що представлені на виставці.
Учасники виставки: зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Мальви» (Харитонова Н. В.), зразковий художній колектив гурток ліплення та етнодизайну «Дивоколо» (Чебуніна Є. О.), арт-студія «Мальовничий коктейль» (Машевська О. М.), студія «АРТ ФОКС» (Вербовець Т. С., Рогоза Ю. О.), студія «Сонячна леліточка» (Кузик Л. М., Бут Н. Ю.), гурток виготовлення сувенірів та іграшок «Ладонька» (Вайтюшенко Л. І.), гурток «Рукоділля» (Давиденко Л. Д.) та «Чарівний клубочок» (Волківська В. П.).
Приємного перегляду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.