22.11.2017р. «Майстерня технічної творчості» чекає на тебе!

З початку навчального року успішно реалізовується Громадський проект депутата Київради Вадима Онуфрійчука «Майстерня технічної творчості». За умовами проекту Центром дитячої та юнацької творчості Деснянського району створений відділ науково-технічної творчості, в якому працюють гуртки: «Основи робототехніки», «Чарівна глина», «Креативна майстерня», «Домашній майстер», «Авіамодельний», «Радіоелектронне конструювання». Дитячі навчальні групи розмістились в затишному відремонтованому та відповідно обладнаному приміщенні школи № 270 (проспект В.Маяковського, 21-В). Всі гуртки працюють на безоплатній основі.
Вже більше двухсот юних мешканців району освоюють нові знання, набувають вміння та навички роботи з електроприладами, технічним обладнанням, побутовим інструментом. Діти з величезним захопленням вивчають основи інформатики, електротехніки, електроніки, радіотехніки та радіозв’язку, займаються конструюванням і програмуванням мікропроцесорів, роботів, літаків, вивчають їх будову та складові, вчаться 3D-моделюванню. Вони мають реальну можливість освоїти прийоми та технології роботи з деревиною, глиною та шкірою, вивчають їх властивості і призначення, оздоблюють свої вироби способом випалювання та декоративної інкрустації. Працюють з шаблонами і трафаретами при виготовленні іграшок, прикрас, сувенірів, елементів декору.
Іще є можливість записатись до гуртків: «Авіамодельний», «Радіоелектронне конструювання». Запрошуємо юних, енергійних, захопливих хлопців та дівчат приєднатися до чудової великої родини Центру дитячої та юнацької творчості!
«Майстерня технічної творчості» чекає на тебе!

 

20171117_162203 20171117_162423 20171120_154130

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.