22 жовтня 2014 р. “Вогники пам’яті”

22 жовтня в Парку Перемоги була проведена традиційна акція «Вогники пам’яті». Близько 250 дітей шкіл Троєщини та Лісового масиву, разом з вчителями, під мелодії пісень воєнних років зібрались біля пам’ятника Матерям 1941–го року. З розповіддю про визволення рідного Києва у листопаді 1943-го та про звільнення України у жовтні 1944-го виступила засновник цієї акції, методист ЦДЮТ, Тарасенко Є.В. Ансамбль сопілкарів ЦДЮТ виконав всім відому пісню «Синий платочек» . Зворушила дітей та всіх присутніх і пісня «Благодарим солдаты Вас», написана вже в наш час. Пролунали, також, вірші про героїв-прадідів, що подарували нам мирне життя. До ніг матері, що випроводжає сина на війну, увічненої в пам’ятнику, діти поставили запалені свічки та поклали квіти.
Акція продовжилася біля рукотворного Кургану Безсмертя в основі якого знаходяться капсули з землею із братських могил наших воїнів, що розсіяні по нашій землі та привезені з Європи.
Запалали Вогники пам’яті та запалахкотіли жовтогарячими осінніми фарбами квіти біля Кургану Безсмертя і біля першого єдиного пам’ятника Матері–Вдові.
Наостанок злетіли у височінь жовтогарячі ліхтарики, що понесли в небо земний вогонь нашої пам’яті та вдячності.

DSC_9478DSC_9485DSC_9488DSC_9542DSC_9571DSC_9615

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.