23.02.2017р. Поробки із вторинних матеріалів… і цікаво, і корисно.

З 06 по 23 лютого 2017 року вже другий рік поспіль у виставковому залі ЦДЮТ проходив районний конкурс-виставка юних дизайнерів «Перлинка – 2017».
Організатори заходу Управління освіти Деснянської районної державної адміністрації та Центр дитячої та юнацької творчості мали на меті залучити школярів середніх і старших класів та вихованців гуртків до практичної діяльності з ефективного використання вторинних ресурсів, виховання екологічної культури поводження з відходами, і як наслідок, ціннісного ставлення до сучасних проблем забруднення довкілля.
Цьогорічна конкурсна експозиція була представлена двома номінаціями: «Сувеніри» та «Жіночі прикраси» і за двома віковими групами: учні 5-х – 8-х та 9-х – 11-х класів. Зазвичай на конкурс були подані поробки із вторинних матеріалів в індивідуальному та колективному виконанні.
Слід відмітити високий рівень виконання робіт та широкий спектр використаних матеріалів, як натуральних, так і синтетичних. Юні дизайнери показали, що маючи бажання, фантазію та, як здається з першого погляду, «непотрібні речі», можна зробити якісну, сучасну та модну прикрасу. Тим паче, надихаючись тематикою заходу «Подарунки до маминого свята».
Журі оцінило роботи конкурсантів і визначилося з нагородженням.
Номінація «Сувеніри»:
– І місце серед індивідуальних робіт зайняли: Михайлюк Вікторія (5-А клас, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 277), Трунова Валерія (11 клас, школа І-ІІІ ступенів № 212), Мельник Катерина (гурток «Ладонька», керівник Вайтюшенко Л.І.) і колективна робота вихованців гуртка «Мальви» (керівник Харитонова Н.В.);
– ІІ місце серед індивідуальних робіт: Верещак Анна (6-А клас, школа І-ІІІ ступенів № 218), Палієнко Вікторія (11 клас, школа № 292), Юрко Анастасія (гурток «Чарівний клубок», керівник Волківська В.П.) та робота у виконання вихованців гуртка «Креативне рукоділля» (керівник гуртка Тимошенко Н.І.);
– ІІІ місце в індивідуальному виконанні: Войтенко Ярослава (6-А клас, школа І-ІІІ ступенів № 218), Жук Дар’я (6-А клас, школа І-ІІІ ступенів № 218) та колективна робота гуртківців «Дивоколо» (керівник гуртка Чебуніна Є. О.).
Номінація «Жіночі прикраси»:
– І, ІІ та ІІІ місце в індивідуальному виконанні посіли роботи учениць старших класів школи І – ІІІ ступенів № 218, а саме: Смоляр Поліни, Орловської Тетяни та Кліпової Лідії (відповідно);
– місця за роботи в індивідуальному виконанні (середній шкільний вік): Молодик Вероніка – І та ІІ – Прошинська Олександра (гурток «Ладонька») і ІІІ – Голіцина Світлана (7-А клас, школа І-ІІІ ступенів № 212);
– прикраси для мами у колективному виконанні мають: І – учні 6-В класу школи І – ІІІ ступенів № 119 та ІІ – школярі 6-А класу спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 277.
Подяками за активну участь відзначені юні дизайнери із школи І – ІІІ ступенів № 263 та гімназії № 283 ІІ – ІІІ ступенів.
Загалом до участі в районному конкурсі-виставці юних дизайнерів «Перлинка – 2017» надійшло 58 поробок, більше 80-ти дітей стали його учасниками.
Вітаємо переможців та всіх конкурсантів! Бажаємо успіхів у навчанні та благородній справі захисту довкілля!

DSC_8939 DSC_8928 DSC_8917 DSC_8914 DSC_8913 20170223_135337

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.