23.02.2020р. Життя у ритмі танцю.

23 лютого 2020 року відбувся концерт студії танцю «КаприZ» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва на підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив».
Студія танцю «КаприZ», керівником якого є Ганна Бабкова, – це легкий, яскравий, відкритий колектив, де займаються близько шістдесяти дітей. Все його життя – це життя у ритмі танцю. Саме таку назву обрав колектив для свого творчого звіту.
Має багато друзів«КаприZ» серед колег по сцені, спільних проєктів із заслуженими артистами України, параолімпійськими збірними, Університетом культури та мистецтва, цирковими студіями, колектив постійно бере участь у різноманітних телепроєктах. Цього дня їх прийшли підтримати давні друзі – хоровагрупа Заслуженого народного ансамблю пісні і танцюУкраїни «Дарничанка».
Студія танцю «КаприZ» презентувала постановки у шести різних танцювальних стилях, серед яких сучасна, народна, естрадна хореографія. На сцені свою майстерність дарували вихованці різних вікових категорій. Веселі дитячі, запальні сучасні, стримані ліричні і навіть філософські композиції справили позитивні враження на членів журі, які відзначили, що діти просто закохані в танець та мають величезне бажання до занять хореографією.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.