23-27.04.2018р. «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини» в ЦДЮТ.

З 23 по 27 квітня 2018 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва проводився «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини». До проведення цього заходу активно долучилися педагогічні працівники всіх відділів ЦДЮТ.
В рамках тижня організаційно-масовим відділом був організований та проведений інформаційний захід для вихованців гуртків «Я маю право». В інтерактивній формі обігравались конкретні ситуації порушення прав дитини на прикладі літературних героїв та уривків відомих казок.
Педагоги відділів спортивно-оздоровчої роботи та художньої творчості впродовж тижня проводили для гуртківців цікаві бесіди з питань пожежної безпеки, збереження життя та здоров’я, безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях та прийняття оптимальних рішень щодо їх подолання.
В затишному приміщенні новоствореного підрозділу ЦДЮТ – «Майстерня Технічної Творчості», відбулась акція «Врятуй себе, захисти інших, допоможи кожному». Вихованці гуртків жваво, із зацікавленістю, кмітливістю і винахідливістю виконували практичні завдання, відповідали на запитання, виготовляли поробки, активно брали участь в іграх. Для ефективності проведення акції були використані наочні посібники: плакати, зображення та пам’ятки. Великі враження на учасників акції справили перегляд та обговорення науково-популярних фільмів циклу «Знати, щоб вижити».
Працівниками відділу декоративно-ужиткового мистецтва оформлені виставки кращих дитячих робіт. 15 малюнків на тему «Моя безпека» про безпечне середовище у побуті, під час освітнього процесу та дозвілля. В експозиції «Мій біль – Чорнобиль» представлено 10 робіт.
Загальна кількість охоплених заходом складає 1265 вихованців гуртків ЦДЮТ.
Традиційним заходом за планом тижня був «День цивільного захисту». 24 квітня проведена евакуація з приміщень ЦДЮТ, метою якої було відпрацювання дій працівників ЦДЮТ та вихованців за сигналом тривоги. Організовано, за лічені хвилини, в супроводі працівників ЦДЮТ приміщення залишили 103 дитини та 18 батьків, які на момент сигналу були в закладі.

1234567911121314

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.