24.04.16р. Ювілей народного художнього колективу ансамблю танцю «Росинка».

24 квітня 2016 року відбувся концерт з нагоди 20-річчя з дня створення народного художнього колективу ансамблю танцю «Росинка» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, який мав назву «Сплетіння музики та Па».
Ювілей – це підведення підсумків, щоб озирнутись назад, розглянути крізь призму часу своє минуле та задуматись про майбутнє. Педагоги на чолі з керівником ансамблю Наталією Максимовою та вихованці підготували свої найкращі номери: сьогодні на сцені пліч-о-пліч були наймолодші учасники колективу, які тільки роблять перші кроки, та випускники.
Глядачі поринули у чудовий світ танцю, світ, який не лишає байдужим нікого. Мали змогу подорожувати регіонами нашої України та інших країн та регіонів: Білорусії, Іспанії, Татарії, Китаю. Найтепліше зустрічали глядачі українські номери: «Дощик», «Сон пастушка», «Тропотянка», «На калині мене мати колихала», «Тополя».
Гості познайомились не лише із творчістю «Росинки», а й переглянули відеоролики про життя та побут колективу, здійснили віртуальну подорож до танцювальних залів, зазирнули на репетиції, пригадали фестивальні перемоги та подорожі.
Сьогодні звучали теплі слова вітань від випускників минулих років, батьківського активу ансамблю, Національної хореографічної спілки хореографів України, адміністрації Центру дитячої та юнацької творчості в особі директора Наталії Кібардіної, начальника Управління освіти Тамари Постолюк, очільника Деснянського району Вадима Онуфрійчука. Привітання колективу надійшли від заступника Голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київради Ганни Старостенко.
У фіналі концерту усі його учасники на згадку про цей день отримали пам’ятні сувеніри.
Вітаємо педагогів, дітей, батьків народного художнього колективу ансамблю танцю «Росинка» з 20-річчям, зичимо наполегливості, творчості, нових перемог!

DSC_4224 DSC_4239 DSC_4244 DSC_4255 DSC_4297 DSC_4312 DSC_4297 DSC_4312 DSC_4365 DSC_4393 DSC_4405 DSC_4408 DSC_4412 DSC_4431 DSC_4446

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.