25.04.2017р. Маємо надію. Збережемо світ.

25 квітня 2017 року в парку Кіото працівниками відділу гуманітарної та екологічної роботи Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва була проведена просвітницька акція «Маємо надію. Збережемо світ» для учнів молодших класів школи № 190. Подія проходила в рамках районних заходів, присвячених року Японії в Україні.
Акція проходила у кілька етапів. Спочатку педагоги відділу завітали до молодших школярів із віртуальною екскурсією до країни, де народилось цікаве мистецтво оригамі. А потім 47 дітлахів власноруч виготовили символу миру – голуба.
Наступний етап передбачав екскурсійну програму в парк Кіото. Діти і педагоги із захопленням прослухали розповіді про далеку східну острівну країну, її колишню столицю Кіото, яка вже 45 років є побратимом нашого міста. На честь цієї дружби і було закладено однойменний парк на лівому березі Києва, де п’ять років тому була висаджена найдовша в Європі алея сакур. Мова йшла також про те, що наші народи об’єднує і спільний біль – радіаційне враження території. Тому саме зараз постає нагальною проблема збереження миру і гармонії не тільки в стосунках між людьми, а і в стосунках людини з природою.
По завершенню заходу діти залишили своїх «посланців миру» на гілках квітуючих сакур.
Сонячна погода та краса біло-рожевого квіту серед насиченого смарагду весняної зелені сприяли піднесеному настрою і незабутнім враженням.

DSC_1849 DSC_1852 DSC_1861 DSC_1897 DSC_1913 DSC_1927 DSC_1958

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.