25.09.2017р. У Деснянському районі відкрито «Майстерню технічної творчості».

25 вересня 2017 року відбулася яскрава презентація Громадського проекту депутата Київської міської ради В.М. Онуфрійчука та Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва «Майстерня технічної творчості». Цей новий напрям позашкільної роботи запрацює тепер на філії ЦДЮТ на базі школи І-ІІІ ступенів №270.
У 2017 році Громадський проект «Майстерня технічної творчості» став переможцем інтернет голосування, активну участь в якому взяли мешканці Деснянського району. Завдяки цій перемозі Центр дитячої та юнацької творчості сьогодні має можливість відкрити нові напрями роботи для розвитку майбутнього творчого і молодого покоління киян.
Майстерня технічної творчості – це розвиток творчих здібностей талановитих дітей та молоді різних вікових категорій, майданчик для різноманітних видів творчості в гуртках: «Робототехніка», «Радіоелектроніка», «Авіамоделювання», «Гончарство та ліплення», «Домашній майстер» та «Креативний дизайн приміщень». Проявити свої таланти майбутнім вихованцям допомомагатимуть невтомні, люблячі дітей педагоги. Вони допоможуть визначитись, знайти цікаву справу, яка буде захопленням по життю, а можливо, і їх майбутньою професією.
На святі були присутні почесні гості: депутат Київської міської ради Вадим Михайлович Онуфрійчук, в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Крохмалюк Віктор Васильович, заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Алєксєєнко Ірина Миколаївна, керівник апарату Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Машківська Ольга Володимирівна, начальник Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Постолюк Тамара Казимирівна.
Розпочався захід вітальним словом автора проекту Вадима Онуфрійчука та в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Віктора Крохмалюка. Разом із вихованцем гуртка «Домашній майстер» Вадим Онуфрійчук долучився до виготовлення символічного ключа-амулету «Майстерні технічної творчості», власноруч створивши його на стаціонарному лобзику Dremel Moto-Saw.
Родзинкою свята став справжній робот «EV-3», якого усім присутнім презентували Ігромайсти в костюмах Робокарів .
Понад двісті дітей, а також їхніх батьків мали унікальну можливість познайомитися з проектом, поспілкуватися з керівниками гуртків, побачити умови навчання, інструменти й матеріали та одразу записатися до новоствореної «Майстерні технічної творчості».

DSC_4959 DSC_4971 DSC_4974 DSC_4987 DSC_5052 DSC_5067 DSC_5102 DSC_5112 DSC_5182 DSC_5232 DSC_5253 DSC_5256

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.