25.10.2018р. «Юніор»: в інтелекті змагаються юні деснянці.

25 жовтня 2018 року пройшов відбірковий етап районної пізнавально-розважальної гри для учнів 5-7 класів «Юніор». Організаторами заходу є Центр дитячої та юнацької творчості деснянського району та Управління освіти Деснянської в місті Києві державної адміністрації.
Метою гри є формування пізнавальної активності, уміння використовувати знання в незвичайних ситуаціях, стимулювання учнів до самостійного вивчення матеріалу.
В грі брало участь 12 команд навчальних закладів освіти: навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови » – гімназія №39 імені Богдана Хмельницького; спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови; спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук; спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №247 з поглибленим вивченням іноземних мов; спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики; спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови; школи І-ІІІ ступенів №263 імені Євгена Коновальця; гімназії «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів; шкіл І-ІІІ ступенів №119, 218, 276, 306.
Гра «Юніор» складалася з 5 конкурсів: «Найрозумніша команда», «Культурна спадщина Києва» (конкурс капітанів), «Синоптики», «Бліц-вікторина» (на знання правил дорожнього руху, української мови, екології, математики), «Угадайка» (музика з мультиплікаційних фільмів).
Учасники показали своє уміння логічно мислити, працювати в команді, кмітливість, інтелект, хороший рівень підготовки та швидкість думки.
Під час роботи журі присутніх розважали виступи юних танцюристів ансамблю «New Day».
Переможцями районної гри стали:
І місце – школа І-ІІІ ступенів № 218;
ІІ місце – школа І-ІІІ ступенів № 276 та спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук;
ІІІ місце – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики.
Команди-переможниці нагороджені грамотами Управління освіти Деснянської в місті Києві державної адміністрації.
За рішенням журі команди школи І-ІІІ ступенів № 218 та спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук отримали путівки на міську гру «Юніор», яка відбудеться у листопаді 2018 року в Київському палаці дітей та юнацтва.
Побажаємо їм успіхів та перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.