26.06.14 р. Церемонія закриття зміни літнього табору ансамблю “Слов’яночка”.

Яскраві сонячні промінчики гралися з дівчатами ансамблю , які відпочивали у пришкільному таборі школи №218 протягом червня місяця, даруючи кожного дня мешканцям “Сонячного міста” гарний настрій і позитивні емоції. 
          А вчора, 26 червня 2014 року, вони завітали у гості на церемонію закриття зміни шкільного літнього табору в ансамблі. Вранці сонячні промінчики переглянули лялькову виставу-казку про квіткових фей, а ввечері були запрошені на святкову репетицію.Дбайливе сонечко привітало всіх діток яскравими подарунками, а керівники вручили особисті “паспорти”, в яких кожна сторінка наповнена позитивом емоцій дитини та її успіхами. Кожен мешканець “Сонячного міста” отримав медаль з побажаннями, а найактивніші учасники творчої розбудови “Сонячного міста” були відзначені грамотами.

 Завершилася святкова репетиція солодощами та дискотекою. Батьки подякували керівникам ансамблю за змістовне захоплююче дозвілля дівчат та побажали всім гарного відпочинку. Керівники побажали всім веселих канікул і запросили наступного літа до “Сонячного міста”. У вересні всіх радо зустрічатиме “Квітуча країна дитинства” Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району! До зустрічей !!! 

DSC02832DSC02840DSC02923DSC02925DSCN9880

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.