26.09.15. Гра-квест “Україна – це Європа!”.

26 вересня 2015 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва відбулася розважально-пізнавальна гра-квест “Україна – це Європа!”.
У цей сонячний осінній день команди 16-ти навчальних закладів Деснянського району подорожували такими країнами як: Німеччина, Англія, Італія, Іспанія, Польща, Греція, Франція та Україна. Кожна країна зустрічала учасників нелегкими питання, а також цікавими завданнями, виконати які вдалося командам тільки завдяки своїй згуртованості та злагодженості дій. Після завершення подорожі, команди-учасники створили вітальну листівку “Подорож країнами Європи”, в якій поділилися своїми емоціями та відгуками про гру.
За активну участь у розважально-пізнавальній грі-квесті “Україна – це Європа!” усі команди були нагороджені грамотами Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва.
А призові місця посіли наступні команди:
І місце – команда “Wiнерси” спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 250;
ІІ місце – команда “Кока-кола” спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 251;
ІІІ місце – команда “Леви” спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 320.
Організатори заходу, Рада лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Деснянського району, дякують усім учасником за старанну підготовку та активну участь у грі, а також сподіваються, що цей квест стане традиційним і наступного року деснянці знову зберуться такою дружньою сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.