27.03.16р. Концерт інструментального ансамблю «Гармонія» та спортивно-хореографічного ансамблю «Серпантин».

27 березня 2016 року відбувся концерт двох чудових колективів Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва на підтвердження почесних звань «зразковий художній колектив»  та «народний художній колектив» спортивно-хореографічного ансамблю «Серпантин».
Концерт інструментального ансамблю «Гармонія» виявився справжнім відкриттям для глядачів: як витончено, делікатно та сучасно може звучати сопілка в руках юних артистів. Неперевершено пролунав у виконанні вихованців ансамблю «Гармонія» Гімн України, нового звучання йому надав цей, простий на перший погляд, інструмент. «Гармонія» вражала глядачів естетичністю виступів та вдало підібраним репертуаром: відомими творами М.Леонтовича, Г.Генделя, Ф.Баха, Д.Качині, П.Чайковського, Ф.Шуберта, Т.Гуммессона, Н.Рота, Є.Дога. Невибагливій сопілці підвласний будь-який стиль: народні, класичні, сучасні, джазові композиції, які зі сцени дарували юні артисти.
Спортивно-хореографічний ансамбль «Серпантин» підготував театралізовану виставу «Крізь світи до королівства Серпантин». Маленька дівчинка Маша Мандрик, мандруючи світами, потрапила до чарівного місця, де живуть чарівники. Ці чарівники могли піднятися до «Небосхилу», чинити «Протистояння» темним силам, відчувати кожну «Миттєвість» та «Імпульс». Вони були як «Вільний птах», мали «Чарівну фантазію», могли «Намалювати мрію», вірили у «Майбуття» та у те, що «Все можливо». Це яскраві спортивно-хореографічні номери чарівників королівства «Серпантин» – вихованців ансамблю. Юні артисти уміло володіють як своїм тілом, виконуючи складні акробатичні трюки, так і спортивним інвентарем: м’ячами, стрічками, булавами. Легкість, краса, грація, майстерність панували на сцені, викликаючи захоплення глядачів.
Дякуємо артистам, керівникам колективів за подаровані емоції, неперевершені враження від дитячої творчості та вітаємо із успішними виступами!

DSC_3080 DSC_3097 DSC_3116 DSC_3150 DSC_3160 DSC_3266 DSC_3268 DSC_3290 DSC_3328 DSC_3367 DSC_3395 DSC_3442 DSC_3457

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.