27.09.2018р. Відбувся відбірковий тур конкурсу-гри “Козацькому роду немає переводу”.

27 вересня 2018 року пройшов відбірковий етап районного пізнавально-розважального конкурсу-гри з патріотичного виховання “Козацькому роду немає переводу”, організаторами якого є Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району та Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації .
Програмою було передбачено проведення заходу на свіжому повітрі, різноманітні рухливі, спортивні, танцювальні елементи та ігри. Участь взяли навчальні заходи Лісового масиву та Троєщини: Спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів № 119, 247, 300, 276, 218; НВК №39 ім.Б.Хмельницького; Спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів № 322 та № 277 з поглибленим вивченням англійської мови; Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивчення природничо-математичних наук.
Юні козаки ретельно підготувалися та проявили себе та свої здібності у таких козацьких боях: «Візитка» – презентація назви команди, девізу та емблеми; «Запорізька Січ» – змагання на тему козацтва; «Національний» – знання національно-патріотичної символіки; «Інформаційний» – знання початкових термінів інформаційних технологій; «Козацькі забави» – цікаві загадки; «Спортивний» – індивідуальні та групові спортивні завдання.
Також протягом всього часу на подвір’ї ЦДЮТ працювала розважальна-ігрова станція, де всі учасники могли весело провести час та відпочити після проходження “боїв”.
За результатами всіх конкурсів було обрано 5 команд переможців, які пройшли до фіналу.
Учасники відбіркового туру були нагороджені грамотами за участь від Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, а саме: НВК №39 ім. Б.Хмельницького та Спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів № 300, 276, 218.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.