29.10. – 03.11. Подорож до Праги.

Під час осінніх канікул старша група народного художнього колективу дівочого танцювального ансамблю «Слов`яночка» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва брала участь ХV Міжнародному фольклорному фестивалі ПІСНІ, ТАНЦЮ і ТРАДИЦІЙ -2014, що проходив у місті Прага Чеської республіки.
Багато творчих колективів з різних країн світу дарували своє мистецтво глядачам, що зібралися у Конгрес-Холі. Протягом шести годин відбувалося яскраве колоритне дійство – фестивальні виступи артистів різних країн світу: Польщі, Чехії, Німеччини, Болгарії, Македонії, Сербії, Австрії, Грузії, Росії, Білорусії, Італії, Іспанії, України, Литви, Туреччини. Нові знайомства, спілкування з артистами різних країн, фото на згадку залишили незабутні спогади у серцях наших дівчат.
Участь у фестивалі та відвідання Чехії співпав з вісімнадцятим днем народження ансамблю. Своє 18-річчя «Слов’яночка» відзначила цікавими екскурсіями Прагою, німецьким Дрезденом, відвіданням галерей та музеїв.
Дівчата привезли в Україну незабутні враження, а також сертифікати учасників фестивалю.
Вітаємо з днем народження «Слов’яночку» та її керівників: Андрія Шелудька, Наталію Шелудько, Катерину Кузик, Людмилу Кузик, Ірину Корчеву, бажаємо багато теплих вражень, невичерпної творчості та перемог!

01020304050809

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.