30.10.2018р.Гуртківці ЦДЮТ мандрували казками братів Грімм.

Канікули – чудова пора розваг, відпочинку, веселощів. У Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району канікул не буває, адже займатися улюбленою справою у гуртках та колективах – це і є відпочинок. Але саме під час шкільних канікул у ЦДЮТ найчастіше відбуваються розваги і веселощі, які створює для усіх організаційно-масовий відділ.
Немає на світі такої людини, яка не любила б казки, особливо чарівні. Саме такі казки писали два чудових брати-письменники,– Якоб та Вільгельм Грімм.
30 жовтня 2018року гуртківці ЦДЮТ поринули у «Мандри казками братів Грімм» разом з Червоною Шапочкою і дівчинкою Яною, яка дуже не любить читати. Діти допомагали дівчинці скласти «казкові іспити». В ході ігрової програми відшукали й книжки інших всесвітньо відомих авторів: Кіплінга, Керрола, Андерсена, Нестайка; розгадували за описом портрети казкових героїв, брали участь в інтерактивній грі “Хто тут був і що забув”; та допомогли згадати давно забуту казку «РУМПЕЛЬШТІЛЬСХЕН» і змогли переглянути цей чудовий мультфільм в якості подарунку від Червоної Шапочки.
З посмішкою до дітей, організаційно-масовий відділ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.