10.04.2014 р. Фінал районного конкурсу «Десняночка – 2014».

У всі часи в різних народів було своє поняття справжньої жінки. Протягом віків образ жінки увібрав у себе жіночність, доброту, чистоту, самовідданість, милосердя. Справжня жінка розумна, освічена, має захоплення або хобі. Вона відкрита і доступна у спілкуванні. Справжня жінка вміє любити істинно. Вона любить себе, своїх близьких, людей, світ. Вона дарує енергії любові всім навколо просто тому, що не може не дарувати.
З метою виховання правильного сприйняття образу природної жіночої краси, як поєднання чарівності, інтелекту і жіночності; виховання любові до рідної мови національностей, які проживають на території України, культури; виявлення талановитої, обдарованої молоді 10 квітня 2014 року відбувся фінал районного конкурсу серед старшокласниць «Десняночка – 2014», організатором якого є Управління освіти та Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району.
У конкурсі брали участь представниці шести навчальних закладів району: спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 250, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 247, школи І-ІІІ ступенів № 282, школи І-ІІІ ступенів № 212, школи І-ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи, школи І-ІІІ ступенів №119.
Учасниці демонстрували своє уміння триматися на сцені. Презентували себе, свої звички, уподобання та мрію. Представили свої сукні весняної тематики, з використанням кольорової гамми цієї пори року. Змагалися у власних талантах.
За оцінками журі місця розподілились таким чином:
1 місце – Косицька Ірина, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250;
2 місце – Кочетова Анастасія, школа І-ІІІ ступенів № 282;
3 місце – Георгієва Валерія, школа І-ІІІ ступенів № 212.
Отримали титули:
«Загадковість» – Зоценко Богдана, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 247;
«Фантазія» – Ярова Яна, школа І-ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи;
«Чарівність» – Закатей Юлія, школа І-ІІІ ступенів №119.
Усі учасниці нагороджені грамотами районного управління освіти та подарунками від організатора конкурсу – Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району.

IMG_4383IMG_4389IMG_4409IMG_4433IMG_4512

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.