А ми тую  козацьку славу підіймемо!

11 жовтня 2019 року напередодні свята козацтва та Дня захисника України біля першого в Києві пам’ятника Героям -добровольцям АТО, який встановлений в Деснянському районі м. Києва на вулиці В. Маяковського, Центром дитячої та юнацької творчості Деснчнського району було проведено патріотичний захід “А ми тую козацьку славу підіймемо”.

На заході були присутні учні загальноосвітніх шкіл району 264, 270, 249, 250, 251, 119, 275 та воїни – учасники АТО – Гріненко Олександр, Петренко Анатолій та Ободзінський Максим.

Методист ЦДЮТ Євгенія Тарасенко розповіла дітям про козаків, які вірно боронили кордони нашої держави в далекі часи, та сучасних героїв – воїнів добровольців АТО, які віддано захищають Україну в наш час.

На святі прозвучали пісні про мир  у виконанні народного художнього колективу ЦДЮТ вокальної студії “Елегія” (керівники Наталія Шилова, Оксна Дружинська)

Під звуки козацького маршу діти привітали  воїнів АТО, а також поклали квіти до пам’ятника  Героям-добровольцям з вдячністю за мирне небо над головою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.