Декоративно-ужитковий профіль:

Зразковий художній колектив

гурток ліплення та етнодизайну «Дивоколо»

Лауреат та дипломант  міських та всеукраїнських конкурсів,  виставок та фестивалів. За програмою гуртка вихованці виготовляють вироби та сувеніри із солоного тіста, пластиліну, вивчають основи скульптури, створюють флористичні композиції із природного матеріалу, опановують елементи дизайну.

Керівник: Євгенія Чебуніна

         Студія писанкарства «Світанок України»

        Лауреат та дипломант міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів з писанкарства. У програмі студії: поглиблене навчання писанкарству (історія розвитку і географія писанкарства, оволодіння  технологією, послідовність виконання роботи, символіка писанкарства) та знайомство з іншими видами народного мистецтва – бісерне ткацтво, мотанка, витинанка, тістопластика.

Керівник: Тетяна Коновал

            Гурток «Рукоділля»

Лауреат  районних, міських  конкурсів та виставок.Навчає основам рукоділля, а саме: художній вишивці, гаптуванню атласними стрічками, в’язанню гачком, виготовленню народних та авторських ляльок.

Керівник: Лариса Давиденко

 Гурток «Чарівний клубочок»

Учасник конкурсів та виставок ЦДЮТ, району та міста. У програмі гуртка – вивчення основ рукоділля, оволодіння різними техніками рукоділля – вишивка, вишивка бісером, в’язання гачком.

Керівник: Віра Волківська

Гурток «Умілі руки»

(діє при творчій студії розвитку «Сонячна леліточка»)

           Учасник конкурсів та виставок ЦДЮТ. У гуртку вихованки знайомляться з історією української іграшки, відомими народними промислами, такими як вишивка, бісероплетіння,плетіння гачком, макраме.

Керівники: Людмила Кузик та Наталія Бут