Події, що відбулись

«Міс Десняночка» – свято весни і  жіночності

18 квітня 2013 року відбувся традиційний конкурс серед старшокласниць «Міс Десняночка».

16 років поспіль цей конкурс організовує та проводить Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району. Цьогоріч у ньому взяло участь десять учасниць, а у фіналі за перемогу боролися семеро конкурсанток – представниць шкіл № 275, 247, 307, 250, 278, 213 та Ради лідерів учнівського самоврядувння.

Дівчата творчо підійшли до презентації себе та своїх захоплень і мрій: хтось асоціював себе з казковою Алісою із Країни чудес, хтось читав улюблену поезію, хтось розказав про себе в прозі. Та й мрії у дівчат прекрасні – стати психологом, ведучою, актрисою, співачкою.

Конкурс талантів продемонстрував, що дівчата Деснянського району прекрасно співають, танцюють  бальні та східні танці, декламують поезію та грають на музичних інструментах.
Весняне вбрання, яке обирали та створювали для себе конкурсантки майоріло різнобарвними відтінками чудової пори року – весни: рожевим, білим, синьо-блакитним і навіть чорним – кольором землі, звільненої від снігового полону.
Незалежне журі представляли сильна половина людства – чоловіки, представники шоу-бізнесу, агенства краси і мистецтва, хореографи, співаки, режисери. За їхнім рішенням титул «Міс Загадковість» виборола учениця школи №213 Михайлик Альона, титул «Міс Співучість» отримала учениця школи №278 Жихар Єлизавета, титул «Міс Чарівність» виборола учениця школи №247 Коротка Анна, титул «Міс Ніжність» виборола учениця школи №275 Цимбаліст Дарина,   «Другою Віце-Міс Десняночкою» стала представниця Ради лідерів учнівського самоврядування Новик Марина, «Першою Віце-Міс Десняночкою» стала учениця школи №250 Панкова Оександра, а перемогу та титул «Міс Десняночка-2013» виборола учениця школи № 307 Бобруйко Дарина.
Справжнім сюрпризом для дівчат стали фотографії у фінальних сукнях конкурсу, які вони отримали з рук директора ЦДЮТ Наталії Кібардіної. Усі дівчата були нагороджені грамотами районного управління освіти та подарунками – книгами та сувенірами від Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району.

 

 Переглянути фото події:-(натисніть)

********************************************************************************
«Симфонія творчості»

 дівочого танцювального ансамблю «Слов`яночка»

 15 квітня 2013 року в рамках оголошеного Президентом України року творочсті відбувся грандіозний концерт на підтвердження почесного звання «Народний художній колектив» дівочого танцювального ансамблю «Слов`яночка» художній керівник заслужений артист України Андрій Шелудько.

 Концерт мав назву «Симфонія творчості».  Справжня симфонія танцю захопила глядачів: до їхньої уваги були представлені номери, поставлені в різні роки. Ведучими свята стали мама вихованки ансамблю Олена Музиченко та випускниця ансамблю, а нині актриса Московського  драматичного театру ім..Станіславського Анастасія Фурса. Грація рухів, різнобарв`я костюмів, майстерність виконання – все це створювало неперевершену атмосферу справжнього свята хореографічного мистецтва, яким щиро ділилися діти, батьки, випускники, педагоги – уся велика родина «Слов`яночки».

Глядачі насолоджувались танцями різних народів: Молдови, Росії, Іспанії, Греції і, звичайно, України.

         Почесні гості свята та журі відмітили професійну хореографічну підготовку дівчат ансамблю «Слов`яночка», емоційність виступів та високу сценічну культуру.

Переглянути фото події:-(натисніть)

 **************************************************************************************************

Срібний ювілей ЦДЮТ Деснянського району

 Свій 25-річний ювілей наш Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району відсвяткував феєричним концертом, що мав назву «Срібне сяйво зірок».

Лейтмотивом заходу стали слова відомого поета Володимира Маяковського «…если звёзды зажигают, значит это кому-нибудь нужно?»  І в тому, що це просто необхідно, щоб запалювались нові зірки, переконались усі: батьки, колишні вихованці Центру, випускники, гості.

Протягом концерту глядачі мандрували сузір’ями Дитинства, Майстрів та Перлин Душі. Кожне з сузір’їв виблискувало виступами  дитячих ансамблів та студій Центру, серед яких 4 народних та 4 зразкових художніх колективів. А сузір’я Майстрів разом з юними вихованцями представили справжні майстри своєї справи – адміністрація на чолі з директором Наталією Кібардіною, і педагоги Центру, і колишні випускники, і батьки.

Із 25-річчям ЦДЮТ педагогів, дітей та батьків вітали заступник голови Деснянської РДА Вадим Онуфрійчук, начальник районного управління освіти Олена Шурко. Вони відзначили, що ЦДЮТ є одним із найкращих позашкільних закладів Деснянського району, в якому протягом чверті віку допомагають засяяти на творчому небосхилі маленьким зірочкам, розкриваючи їх таланти та здібності. 

Справжнім сюрпризом виявився фінальний  номер – кадриль у виконанні працівників Центру, у спільному танці були  адміністрація і молоді педагоги, методисти і завідуючі відділами, керівники гуртків малювання і рукоділля, гімнастики і вокалу, народної і сучасної хореографії, акомпаніатори, культорганізатори і навіть технічний персонал. Усі вони вкотре продемонстрували, що талановиті люди талановиті в усьому!

Переглянути фото події:-(натисніть)

********************

Козацькому роду немає переводу!

21 березня відбувся фінальний тур конкурсу для хлопчиків «Козацькому роду немає переводу», організатором якого є Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району.

У конкурсі брали участь козацькі коші із 16 шкіл району. У фінал вийшли п’ять найсильніших команд шкіл № 119, 322, 301, 282, 147.

Кожен кіш презентував журі свій девіз, знання з історії, розуміння козацької моралі. Не менш вправними виявились юні козаки у знанні народних звичаїв і традицій: інсценували обряди закликання весни, щедрування, посвяти в козаки. А конкурс «Розвеселимо гостей» не залишив жодного байдужого в глядацькій залі: козаки співали походних пісень, танцювали.

Перемогу виборола команда найдружніших козаків із школи №301, друге місце дісталось команді школи №282, третє – школі №147.

Вразило з якою щирістю, юнацьким запалом, згуртованістю хлопці ототожнювали себе з мужніми українськими лицарями-козаками. І якщо у нас зростають такі чоловіки – захист країни в надійних руках!

******************************